Istanbul Ev tasima ve Depolama hizmetleriİstanbul evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede özümsemiş olan organizasyonumuz, İstanbul ve civarında güvenilir ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul yahut etrafındaki bölgede şirketimiz tarafından sunulan evden eve taşıma alanında, İstanbul'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu çevrede olan müşterilerimize İstanbul otoparkımızda mevcut bulunan eşya taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle eşya taşıma dönemi artık yürürlükte değildir. Şu anki çağda kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat hizmetlerinde uzmanlaşamayan nakliyat şirketlerine eşya taşıma konusunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş firma kadromuzun tamamı kendi vazife alanlarında son derece tecrübelidir. Görevini adeta sanat haline getirmiş kişilerle kadrosunu güçlü bir hale getirmiş bulunan firmamız için, müşteri memnuniyeti ciddi oranda önemlidir.

Evden eve nakliye işlerinde öncelikle eksper hizmetleri yürütülmektedir. Raporlama faaliyeti ücretsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim bölümlerinden birini oluşturur. Ekspertiz hizmetlerinin dikkatlice yapılması, transfer faaliyetleri sırasında arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz hizmetlerinde görev verdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde eğitimli kişilerdir.

Ekspertiz organizesi sayesinde zor durumlara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme hizmetleri gayesiyle ev veya ofisinize geldiğinde, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve gereken olan kapalı kasa eşya taşıma aracını kararlaştırır. Isı ve nem gibi harici durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve hususi dizayn kamyonlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı önleme sistemleriye yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasa araçlarımız son model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz deneyimlidir.
Eksperlerimiz, doğru nakil aracıyla beraber gereken paketleme malzemeleri, istihdam edilecek personel ve farklı önemli unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son olarak bina muhit koşulları incelenir ve transfer programı yapılır. Eksper aşaması sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Taşımacılık Aracına İstiflemeİstanbul Evden Eve Taşıma İşlemleri konusunda birikim kazanmış ekiplerimiz, ev taşıma konusunda ciddi derecede önem arz eden ambalajlama işlemlerini uzman tekniklerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız mühim bir yere sahiptir. Firmamızın arz ettiği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en başta dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.
Kırılması muhtemel yahut hususi malzemeler adına farklı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, çeşitli ambalaj öğeleri tercih edilmektedir. Geniş eşyalar özenle korunaklanır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi amacıyla çeşitli ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör, itinayla kurulur. Eşya taşıma asansörünün binaya tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün düzgün bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi mecburidir Asansör şoförümüz mesleğinde ehliyetlidir. İstanbul asansörlü nakliye sayesinde şirketimiz, İstanbul ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve aynı biçimde daireye konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük malzemeler sağlam olduğu için alt kısma istiflenir. Hassas ev eşyaları ve elektronik cihazlar üstte olan kısımlara istiflenir.

Eşya ya da malzemelerin aynı biçimde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi süreci büyük çerçevede tamamlanır. Yeni adreste ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması için özel elemanlarımız çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Alakalı Siteler; Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat - Aliağa ev taşıma - Balıkesir Evden Eve - İzmir Ev Taşıma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *